بیل مکانیکی، نمونه از ده های دستگاه عمرانی و معدنی می باشد که در بازار قابل خریداری است. بیل مکانیکی برای عملیاتی نظیر حفر، تخریب و … به کار گرفته می شود و پروژه عمرانی و معدنی را نمی توان یافت که بیل مکانیکی در آن نقشی نداشته باشد. زیرا قطب اصلی در انجام پروژه های ساختمانی، عمرانی و معدنی، بیل مکانیکی در انواع گوناگون می باشد.
مسلما با شرکت دوو که چند سال گذشته نام تجاری خود را به دوسان تغییر داد آشنا هستید. شرکت دوسان و یا همان دوو قدیمی، تولید کننده ماشین های سبک و سنگین بود که امروزه بهترین ماشین ها و دستگاه های معدنی، حفاری از قبیل بیل مکانیکی را به بازار عرضه می نماید.
می دانید که بیل مکانیکی، بر دو نوع زنجیری و لاستیکی تولید می شود. این نوع اسم گذاری به دلیل نوع چرخ هایی است که بیل مکانیکی بر روی آن سوار می باشد و جالب است بدانید که همین چرخ های لاستیکی و زنجیری هستند که محدوده و گستره استفاده از بیل مکانیکی مورد نظر را مشخص می کنند.
بیل مکانیکی زنجیری مخصوص خاک های نرم و بیل مکانیکی لاستیکی در پروژه هایی استفاده می شوند که خاک اراف آن نرم نبوده و پر از سنگ باشد. البته میزان شیب منطقه هم می تواند در انتخاب بهترین نوع بیل مکانیکی موثر باشد.

انواع بیل مکانیکی دوسان
بیل مکانیکی مدل ۱۸۵
بیل مکانیکی مدل ۲۱۰
بیل مکانیکی مدل ۲۳۰
بیل مکانیکی مدل ۳۳۰
بیل مکانیکی مدل ۴۲۰

دلیل خرید از ما

  1. تخصص ما ایسیوست
  2. برنامه های ایسیو را ما برای مشتری خودمان رایگان میزنیم
  3. قیمت ما رقابتی است
  4. متخصص ریمپ و تغییر برنامه ایسیو در ایران هستیم
  5. پشتیبانی در بعد از فروش را داریم